Auto elektryk Warszawa

Alternatory Warszawa

Firma zajmuje się specjalistyczną naprawą oraz regeneracją podzespołów związanych z elektromechaniką samochodową. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem, a także wykwalifikowaną kadrą, dzięki czemu gwarantujemy profesjonalny serwis na bardzo wysokim poziomie. Nasz warsztat wyposażony jest w sprzęt diagnostyczny oraz naprawczy.

Nasze usługi opierają się na fachowej diagnostyce oraz doradztwie. W ten sposób Klienci zyskują dokładny pogląd na sytuację techniczną swojego pojazdu. Przeprowadzana przez nas elektromechanika w Warszawie dotyczy regeneracji bądź wymiany podzespołów alternatorów oraz rozruszników na nowe. Prowadząc dystrybucję wszystkich potrzebnych części, stajemy się także konkurencyjni cenowo.

Auto elektryk Warszawa

Rozruszniki Warszawa

Obsługujemy Klientów prywatnych, jak i również biznesowych, naprawiając samochody osobowe, ciężarowe, wózki widłowe oraz pozostałe pojazdy i maszyny wymagające serwisowania bądź wymiany alternatorów. Jednocześnie profil naszej działalności, którym jest elektromechanika samochodowa w Warszawie, koncentruje się na dokładnej diagnostyce oraz wycenie prac związanych z naprawą rozruszników.

Elektromechanika samochodowa Warszawa

Każdy Klient zyskuje gwarancję, że obsługuje go doświadczony oraz wykwalifikowany elektromechanik w Warszawie. Ponadto przed rozpoczęciem prac związanych z regeneracją bądź wymianą podzespołów w alternatorach i rozrusznikach, sporządzany jest szczegółowy kosztorys, na podstawie którego Klient ostatecznie podejmuje decyzję o sposobie przywrócenia żywotności elektryki w jego pojeździe. Następnie realizowane są usługi auto start w Warszawie, w wyznaczonym wcześniej terminie.