Skuteczna regeneracja i naprawa rozruszników w Warszawie

Regeneracja rozrusznika polega na jego całkowitym rozmontowaniu, gruntownym wyczyszczeniu oraz sprawdzeniu pod względem mechanicznym i elektrycznym każdego elementu. Kolejnym krokiem podczas prac jest regeneracja lub wymiana wadliwych części. Następnie zajmujemy się  smarowaniem oraz nanosimy pastę ułatwiającą przewodzenie prądu na odpowiednie powierzchnie wybranych elementów. W kolejne fazie pracy nad regeneracją rozrusznika zajmujemy się usunięciem nadmiernych luzów, złożeniem elementów w jedną całość oraz przeprowadzeniem testów poza pojazdem  oraz po zamontowaniu w pojeździe.
Przykładowa regeneracja rozrusznika
Oferujemy naprawę rozruszników do:

  • samochodów osobowych
  • samochodów ciężarowych
  • wózków widłowych
  • maszyn drogowych
  • maszyn rolniczych
  • motorów
  • łódek i motorówek
  • i innych pojazdów z silnikiem spalinowym

 

Naprawa rozruszników Warszawa

 
Nasza firma dysponuje również doświadczonym personelem oraz nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu możliwa jest skuteczna naprawa oraz regeneracja rozruszników. Usługa taka jest wykonywana przez nas w sposób szybki, ale z zachowaniem dużej dokładności.

Nasza oferta obejmuje naprawę rozruszników do pojazdów osobowych, ciężarowych, wózków widłowych, maszyn drogowych, rolniczych, motocykli, łodzi i motorówek oraz wszystkich innych pojazdów i maszyn wyposażonych w silniki spalinowe.

Proces naprawy i regeneracji rozruszników jest procesem obejmującym fachowy demontaż oraz gruntowne wyczyszczenie i sprawdzenie wszystkich elementów zarówno pod względem elektrycznym, jak i mechanicznym.

Zajmujemy się też wymianą wadliwych części, a także dokonujemy smarowania i nakładamy pastę ułatwiającą przewodzenie prądu w rozruszniku. Usuwamy nadmierne luzy, składamy całe rozruszniki, a także przeprowadzamy ich testy potwierdzające wysoką jakość oraz niezawodność.

Warto zapamiętać, że wszystkie zadania wykonujemy z należytą starannością przy jednoczesnym zachowaniu szybkiego tempa pracy.

Każdy klient powierzający nam rozrusznik do naprawy może liczyć na bardzo profesjonalne podejście do zadania oraz na najwyższą jakość usług